I miejsce dla Kingi i Krystiana z dukielskiego gimnazjum

Kinga Jakieła i Krystian Głód z klasy III b zdobyli I miejsce w Międzygminnym Konkursie Historycznym "Od czasów pogańskich do umocnienia chrześcijaństwa na ziemiach polskich". W czasie bardzo ciekawego i urozmaiconego konkursu, który składał się 13 rund trzeba było rozwiązać test, krzyżówkę, wykreślankę pojęć, ułożyć puzzle i prawidłowo skojarzyć hasła. Uczniowie wykazywali się także chronologią i rozszyfrowaniem zdań. Podziękowania należą się organizatorom pani Lucynie Kandefer i Bożenie Szczepaniak z Publicznego Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Miejscu Piastowym. Patronat Honorowy nad konkursem sprawował wójt gminy Miejsce Piastowe - Marek Klara. Dziękujemy za miła atmosferę. W przyszłym roku przyjedziemy bronić tytułu.

Opiekun: Stanisław Kalita

2016-05-18