Loteria fantowa i koncerty dla chorej Hani!

W dniach 4-5 czerwca 2016 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli odbędzie się impreza, podczas której zbierane będą pieniądze na leczenie 2-letniej Hani. Oprócz koncertów (Jacek Dewócki Kolektive – były wokalista Dżemu, Utopia, Insani oraz Kapitał), zbiórki do puszek, czy konkursów z nagrodami będzie miała miejsce również loteria fantowa z wyjątkowymi nagrodami. Do wylosowania będą m.in.:

• bony na sesje zdjęciowe,
  • bony do salonów fryzjerskich, kosmetycznych oraz do salonu optycznego,
  • bony do restauracji,
  • płyty z autografami (Ewa Chodakowska, Justyna Steczkowska, Enej, Dżem, T.Love),
  • książka z autografem Ewy Wachowicz,
  • biżuteria,
  • obrazy,
  • odzież,
  • rękodzieło,
  • kosmetyki,
  • kurtka i kaski motocyklowe,
  • i wiele innych.
Zdjęcia fantów z loterii można obejrzeć na stronie organizatora: www.dswpp.com.pl

Wszystkie zebrane podczas imprezy pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Hani, u której w grudniu 2015 roku wykryto nowotwór o nazwie neuroblastma z IV stopniem zaawansowania. Jest to guz w śródpiersiu, który dał przerzuty do głowy, na żebra i do prawej kości biodrowej. Hania obecnie jest po wycięciu guza z śródpiersia, po mobilizacji i separacji komórek krwiotwórczych. Teraz przechodzi 2 dodatkowe cykle chemioterapii, ponieważ tomograf komputerowy pokazał, że na kręgach są jeszcze guzy. Po zakończonej chemioterapii Hanię czeka auto przeszczep szpiku, radioterapia oraz immunoterapia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przybycia i wsparcia naszej inicjatywy. Spotkajcie się z nami podczas imprezy, zabierzcie rodzinę i znajomych, a w trakcie słuchania dobrej muzyki przyczyńmy się do powrotu małej Hani do zdrowia. Wspólnie możemy więcej !!!

2016-05-31