Plac zabaw zaprasza

Kompleks sportowy w Dukli

9 sierpnia br. odebrany został kompleks sportowy w Dukli tj. plac zabaw wraz z wyposażeniem w urządzenia do zabawy, w ramach prowadzonych prac dokończono oświetlenie oraz zagospodarowano teren: wykonano chodniki , zejścia, ławeczki i zakupiono kosze. Wartość inwestycji wyniosła 212 915,11 zł. Dodatkowo zakupiono altany wraz z ławeczkami. 24 sierpnia br. został zamontowany i odebrany na wcześniej przygotowanym placu "Pumptrack" tj. tor do jazdy na rolkach, deskorolkach lub rowerze, który ma służyć dzieciom i młodzieży do doskonalenia swoich umiejętności i aktywnego spędzania czasu. Koszt tego urządzenia to 82 287 zł. Był to ostatni etap prowadzonej od kilku lat inwestycji dotyczącej budowy kompleksu sportowego w Dukli. Gmina w miarę możliwości finansowych będzie starała się uzupełnić jeszcze plac przeznaczony na skatepark o dodatkowe urządzenia.

Pomimo wcześniejszego zakończenia robót budowlanych młodzież nie mogła w pełni korzystać z wybudowanego zaplecza, ponieważ musiano dokonać czynności formalno-prawnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Od 12 sierpnia dzieci mogą korzystać w pełni z wybudowanej infrastruktury.

Wszystkim dzieciom, rodzicom i młodzieży życzę miłego wypoczynku i przyjemnej zabawy oraz proszę o bezpieczne i rozsądne korzystanie z obiektu i o jego poszanowanie.

Kompleks sportowy w Dukli

2016-08-26