Przedstawiciele organizacji pozarządowych z gminy Dukla u prezydenta

20 listopada 2018 roku przedstawiciele organizacji pozarządowych gminy Dukla uczestniczyli w spotkaniu z parą prezydencką w Pałacu Prezydenckim w Warszawie i wzięli udział w Gali Finałowej III edycji Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego”.

Prezes Stowarzyszenia „Dla Równości” w Draganowej Mirosława Widurek otrzymała nominację w kategorii „Człowiek- Lider”. Pani Widurek jest mocno zaangażowana na rzecz organizacji pozarządowych i  ściśle z nimi współpracuje. Prowadzi szereg programów pomocy żywnościowej w Beskidzie Niskim. W 2016 roku otrzymała nominację do Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego, natomiast w 2018 roku została wybrana do Krajowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Delegacja z Dukli  i z sąsiadujących z nią gmin także wzięła udział w uroczystej gali. Po oficjalnej części zostały wręczone parze prezydenckiej wyroby rękodzielnicze, lokalne wydawnictwa książkowe oraz spożywcze produkty regionalne od lokalnych przedsiębiorców.

Pani Mirosławie Widurek serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz liczymy na  współpracę.

Wioletta Jakieła

2018-11-23