Zbiórka dla Antosia z Wietrzna

Jesteśmy rodzicami pięcioletniego Antosia. Mieszkamy w miejscowości Wietrzno, w gminie Dukla. Zwracamy się z prośbą o pomoc w bardzo trudnej dla nas sprawie. Zbieramy pieniądze na skomplikowaną i drogą operację naszego syna, możliwą do wykonania   tylko w Stanach Zjednoczonych, w Chicago. W związku z tym prosimy o umożliwienie nam zbiórki do puszek po Mszach Świętych, w którąś z niedziel w dogodnym dla Parafii terminie.

Obecnie  Antoś przebywa w Chicago. Przeszedł już jedną operację rekonstrukcji odbytu w Lurie Hospital w Chicago. Niestety powikłania pooperacyjne a tym samym przedłużony pobyt w szpitalu i dodatkowe badania pochłonęły środki zgromadzone na koncie Antosia. By mogła  się odbyć kolejna operacja, tym razem połączenia jelit i zlikwidowania stomii musimy dopłacić jeszcze ok. 300 000 zł. Na zebranie tej kwoty mamy czas do  24 lipca 2024 r. Upływ czasu działa na niekorzyść Antosia.

Antoś ma otwartą zbiórkę, zweryfikowaną przez w Fundację „Siepomaga” link: http://www.siepomaga.pl/antos-plocieniczak

Bardzo liczymy na pomoc, a za okazaną przychylność z góry dziękujemy.

30.06 2024 r /niedziela/. W miejscowościach Gminy Dukla przy kościołach po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla Antosia.

rodzice Antosia

2024-06-26