Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

Powiatowa Gala Sportu w Równem


Powiatowa Gala Sportu w Równem

Najlepsi sportowcy, działacze i trenerzy roku wybrani

Organizatorami Gali Sportu, która podsumowywała plebiscyt na najlepszego działacza, trenera i sportowca powiatu krośnieńskiego byli Starostwo Powiatowe w Krośnie i dziesięć urzędów gmin powiatu krośnieńskiego. Gala odbyła się 17 lutego br. w nowobudowanej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Równem.

Z gminy Dukla  nominowani przez Kapitułę, której przewodniczył Starosta Krośnieński, zostali:

w kategorii działacz - Stanisław Paszek, w kat. trener - Damian Leśniak, w kat. najpopularniejszy piłkarz – Krystian Frączek, który został także najlepszym piłkarzem roku 2021, w kat. sportowiec – Michał Olbrycht.

Miłą niespodzianką dla uczestników Gali było ufundowanie nagród przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie. Za wieloletnią współpracę na rzecz na rzecz rozwoju sportu, a szczególnie piłki nożnej w powiecie krośnieńskim nagrodę w postaci okolicznościowej statuetki i koszulkę reprezentacji Polski otrzymał starosta krośnieński Jan Pelczar. Nagrody otrzymali także najlepsi piłkarze: Krystian Frączek, Filip Brożyna, Konrad Ekiert. Nagrody wręczył członek zarządu OZPN Grzegorz Michalski.

Laureatom nagrody wraz z najlepszymi życzeniami i gratulacjami wręczali: poseł na Sejm Piotr Babinetz, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz, radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego Joanna Bril, przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego Andrzej Krężałek,  starosta krośnieński Jan Pelczar, wicestarosta Andrzej Guzik, urzędujący członek zarządu Powiatu Monika Subik, radni powiatu, wójtowie i burmistrzowie oraz sponsorzy.

Galę Sportu uatrakcyjniły występy muzyczne i taneczne: Na scenie wystąpili: kapela „Duklanie”, dzieci ze Szkółki Baletowej z Dukli, oraz wokaliści Krzysztof Zajdel wraz z uczennicami Marceliną Albrycht i Nikolą Patlą. Wystąpili także zawodnicy Klubu Karate Kyokushin pod kierunkiem sensej Marka Sawczuka. Imprezę prowadziły: Ewa Bukowiecka ze Starostwa Powiatowego w Krośnie i Małgorzata Walaszczyk-Faryj z Ośrodka Kultury w Dukli.

Galę Sportu Powiatu Krośnieńskiego wsparli: Raf – Ekologia Sp. z o.o, Bank Spółdzielczy w Rymanowie, Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie, Uzdrowisko „Rymanów” S.A., BOG – MAR Sp. z o.o z Rymanowa, Zajazd „Bartnik”.

Krystyna Boczar-Różewicz

2022-02-25

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.